REKOLEKCJE
ADORACJA W INTENCJI RODZIN
MSZA DLA MŁODZIEŻY
WIECZÓR ZE ŚWIĘTYMI
KORONKA MIAST
INNE WYDARZENIA
GŁÓWNA
Rekolekcje


PDF Drukuj Email

.

 


 

Rekolekcje wakacyjne:

Wszystkich, którzy uczestniczyli w weekendowych rekolekcjach, oraz tych, którzy w nich nie brali udziału, serdecznie zapraszamy na rekolekcje wakacyjne, pod tytułem: "Chcę cię wyprowadzić na pustynię i mówić do twojego serca."

Odbędą się one w Czarnej Górze k. Białki Tatrzańskiej w dniach od 11 do 18 lipca 2015 r.

Odpowiedzialnym za rekolekcje jest Ks. Krzysztof Antczak, koordynator Odnowy w Duchu Świętym diecezji włocławskiej.

Koszt rekolekcji: 470,00 zł


Zapisy e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel.: 509 068 377

Zapewniamy opiekę dla dzieci, więc zapraszamy całe rodziny! Jednocześnie pragniemy podkreślić, że bardzo ważne jest by być w stanie łaski uświęcającej i zabrać Pismo Święte. Zapraszamy gorąco!

https://vimeo.com/129971761 - "USŁYSZ GŁOS"


Pierwszy weekend rekolekcyjny "Otwórzcie drzwi Chrystusowi", dobiegł końca.


W dniach 14 – 16 listopada 2014 r. w klasztorze Ojców Paulinów w niedalekim Brdowie spotkało się 150 osób z różnych zakątków naszej diecezji! Najliczniej reprezentowane było Koło przez naszą wspólnotę Bartymeusz oraz zaprzyjaźnioną wspólnotę Góra Syjon. Poza tym w rekolekcjach wzięły udział wspólnoty z Włocławka, Konina, Turku, Zduńskiej Woli, Sieradza, Grzegorzewa, Izbicy i Rusocic oraz osoby nie będące (jeszcze;)) w żadnej grupie  Rozpoczęliśmy w piątek o godz. 18.00 Mszą Świętą, a zakończyliśmy w niedzielę o godz. 15.30 „godziną świadectw”. W czasie tych kilku dni cieszyliśmy się cudowną obecnością Pana Jezusa i drugiego człowieka. Słuchaliśmy katechez głoszonych nam przez kapłanów – ks. Macieja Adamskiego, ks. Krzysztofa Antczaka, ks. Adama Grabowskiego oraz ks. Sławka Walczaka. Cieszyliśmy się również obecnością i posługą ks. Marka Michalskiego, ks. Tomasza Wnęka i ks. Damiana Bułakowskiego. Wspólnie uwielbialiśmy Pana Boga podczas radosnych spotkań modlitewnych, wsłuchiwaliśmy się w Jego Słowo podczas medytacji, dzieliliśmy się swoimi przeżyciami w grupkach dzielenia, dzień i noc trwaliśmy na wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Owoce tego błogosławionego czasu będą jeszcze z pewnością objawiać się w naszym życiu, ale już teraz pragniemy zaświadczyć o tym, jak wielki jest Pan i jak potężna jest Jego Miłość do każdego z nas. Z rekolekcji wyjechaliśmy przepełnieni Radością, jakiej nikt inny poza Jezusem, nie może dać!  Oddajemy Bogu chwałę, dziękując za każde uzdrowienie, każde pocieszenie i podźwignięcie, za przemieniające nas doświadczenie Jego Żywej Obecności.
Chwała Jedynemu Bogu!

I zapraszamy na kolejne rekolekcje z cyklu „Otwórzcie drzwi Chrystusowi”
27 lutego – 1 marca 2015 Zduńska Wola.

 
Rekolekcje wakacyjne "Jezus Światłem" PDF Drukuj Email

 

Wszystkich, którzy uczestniczyli w weekendowych rekolekcjach z cyklu "Twoje Słowo jest lampą" oraz tych, którzy w nich nie brali udziału, serdecznie zapraszamy na rekolekcje wakacyjne, które w tym roku dotyczyć będą Eucharystii!

Odbędą się one w Czarnej Górze k. Białki Tatrzańskiej w dniach od 7 do 14 lipca 2014 r.

Odpowiedzialnym za rekolekcje jest Ks. Krzysztof Antczak, koordynator Odnowy w Duchu Świętym diecezji włocławskiej.

Koszt rekolekcji: 460,00 zł

Wpłaty prosimy kierować na rachunek bankowy nr 69 1090 1203 0000 0001 1287 3827

Daria Małecka, ul. Kolejowa 16/43, 62-600 Koło

 

Równolegle z katechezami dotyczącymi Eucharystii, głoszone będą katechezy z REO (Rekolekcji Odnowy Życia) dla osób, które uczestniczą w rekolekcjach po raz pierwszy.

Przewidziana jest opieka dla dzieci, więc zapraszamy całe rodziny!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>