GŁÓWNA O NAS WYDARZENIA KATECHEZY
ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM MSZA O UZDROWIENIE ŚWIADECTWA SKRZYNKA INTENCJI
HARMONOGRAM SPOTKAŃ MODLITWA WSTAWIENNICZA FORMACJA MŁODZIEŻ
Świadectwo uzdrowieina

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Jestem Barbara. Moja modlitwa o uzdrowienie zaczęła się rok temu. Dzisiaj mogę powiedzieć, że Pan Bóg w swej dobroci okazał mi łaskę i uzdrowił mnie.

Zawsze byłam miłośniczką natury. Bardzo interesowałam się leczeniem niekonwencjonalnym, gdyż od czasu do czasu coś mi dolegało. Kupowałam czasopisma o zdrowiu i książki. Z tychże czasopism dowiedziałam się o różnych uzdrowieniach, nawet z ciężkich chorób. Kiedy wystąpiły u mnie pewne dolegliwości, a lekarz nie pomagał, postanowiłam skorzystać z usług takiego terapeuty. Udałam się do bioenergoterapeuty, nie wiedząc, jakie groźne skutki może spowodować taki seans terapeutyczny.

Na początku czułam się dobrze po takim seansie. Po którymś z nich zorientowałam się, że coś niedobrego dzieje się ze mną, coś jest nie w porządku. Teraz już wiem, że ci uzdrowiciele szukają mocy poza Bogiem, łączą się poprzez swoje różne techniki i rytuały z szatanem. Przekazują nam oni złą energię, w nas otwierają się jakby drzwi na wejście szatana i wtedy jesteśmy pod jego złym działaniem. Jednak Pan Bóg miał mnie w swojej opiece i postawił na mej drodze ludzi duchownych, którzy pokierowali moją modlitwą o uzdrowienie. Przed okultyzmem i jego zagrożeniami przestrzegał ksiądz na spotkaniach Odnowy w Duchu Świętym. Wtedy wiedziałam, że jedyna droga do uwolnienia to jest gorąca modlitwa. Przede wszystkim zniszczyłam wszystko o okultyzmie w domu. Dużo się modliłam, częsta spowiedź i Komunia Święta, codzienna obecność na Eucharystii oraz modlitwa różańcowa, która trwa nadal.

Dzisiaj mogę powiedzieć, że była to walka duchowa ze złym – szatanem.

Boże, dziękuję Ci za uzdrowienie, Ty jesteś wszechmogący, Ty jesteś Królem Królów. Napełnij moje serce miłością, abym mogła bardziej Cię kochać i wielbić. Ty Boże odkryłeś we mnie to skrzywdzone dziecko, dotknąłeś je swoim palcem, uzdrowiłeś i uwolniłeś mnie. Spraw proszę, abym nigdy więcej nie pogrążyła się w szatańskich ciemnościach, lecz zawsze trwała w blasku otrzymanej od Ciebie wolności.

Chwała Tobie Panie.